Hakkımda

KİŞİSEL BİLGİLER

8 yıldan beri web tasarımcısı olarak çalışıyorum. Temiz, şık bir tasarıma bayılıyorum ve modern web siteleri için CSS3 ve HTML5 üretiminde deneyimliyim. Müşterilerilerimin ihtiyaçlarına göre eşsiz ürünler yaratmayı seviyorum. Müşterilerim için bir şeyler yapmaya çalıştığımda ilk önce kullanıcı deneyimini düşünüyorum.

DETAYLI BİLGİ

HEDEFİM

Kendimi geliştirmek ve rekabeti seven, başarılı insanların oluşturduğu bir organizasyonun parçası olmak.. Şuanda UI/UX tasarımı konusunda sürekli kendimi geliştiriyorum. İyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmak ve işverenimin ilgisini çekmek için insan ilişkilerimin de güçlü olduğunu düşünüyorum. Ben bir tasarımcı ve geliştirici olarak, hayalperest, yenilikçi ve kararlı biriyim. Kariyerimin devamında kendimi dahada geliştirerek ve içerisinde bulunduğum takıma, ilham kaynağı olmak istiyorum.

The quality of today’s video game was not at all there when video game first conceptualized and played ever. During the formulative years, video games were created by using various interactive electronic devices with various display formats. The first ever video game was designed in 1947 by Thomas T. Goldsmith Jr.

Yetenek & Beceriler

After Effects 85%

Photoshop 90%

Illustrator 70%

Sublime 95%

Sketch 85%

“Sadece kullanıcıları değil geliştiriciler için de yazılımlar üretiyorlar bu sayede her alanda kullanılabilir yazılımları var.”

Şevval ÖZTEKİN

Girişimci

“Bu çocukların en sevdiğim yanı ilgili olmaları. Yaptıkları yazılımlarda ve hizmetlerde gerçekten bunu hissettiriyorlar.”

Cihat ŞENCAN

Öğrenci

“Sanki tüm programlar benim için yapılmış gibi işlerimi kolaylaştırıyor. Özellikle Masaüstü Düzenleyicisini çok sevdiğimi belirtmeliyim.”

Uğur ÇİM

Girişimci